Καθορισμός θέσεων πρακτικής για μαθητές Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης

Δείτε το ΦΕΚ του Υπουργείου Παιδείας για τον καθορισμό αριθμού μαθητών της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης (ΕΠΑ.Σ., ΕΠΑ.Λ – Μεταλυκειακό Έτος – Τάξη Μαθητείας και ΙΕΚ) που θα πραγματοποιήσουν Μαθητεία – Πρακτική Άσκηση σε φορείς του Δημοσίου Τομέα κατά το σχολικό έτος 2017-2018, επιλέγοντας τον παρακάτω σύνδεσμο:
ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΘΕΣΕΩΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΕΠΑΣ ΕΠΑΛ 2017

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων αξία στο Facebook, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.

Ετικέτες: