Νέα φροντιστηριακή μονάδα του Ομίλου αξία στο Πάτημα Χαλανδρίου – Γέρακα (20-5-2017)

Το τέταρτο Φροντιστήριο του Ομίλου αξία στο Χαλανδρι είναι γεγονός!

Το Φροντιστήριο βρίσκεται στην περιοχή Πάτημα Χαλανδρίου, στα σύνορα με Γέρακα, ενώ μπορεί να εξυπηρετήσει μαθητές από την ευρύτερη περιοχή των Βριλησσίων και της Πεντέλης.

Θα είναι μεγάλη χαρά για εμάς να σας υποδεχθούμε -γονείς και μαθητές- στο χώρο μας, ώστε μαζί να βρούμε το εκπαιδευτικό πρόγραμμα που ταιριάζει στις ανάγκες σας.

Στοιχεία Φροντιστηρίου:
Ημερ. Ιδρύσεως: Μάιος 2017
Διεύθυνση: Ηρακλείτου 97 – 99
Περιοχή: Πάτημα Χαλανδρίου – Γέρακας, ΤΚ: 15235

Τηλέφωνο: 210-6010966
Email: xalandripatima@axia.edu.gr

Υπεύθ. Σπουδών & Λειτουργίας:
Παπαδόπουλος Ηλίας – Διευθυντής Σπουδών & Επικοινωνίας
Θεοδοσίου Αθηνά – Διευθύντρια Σπουδών & Λειτουργίας
Τσουτσαίος θανάσης – Διευθυντής Σπουδών & Διαχείρισης

Βρείτε μας στον χάρτη:

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να ενημερώνεστε για την περιοχή Πάτημα Χαλανδρίου – Γέρακας, ακολουθήστε μας στην σελίδα του νέου παραρτήματος στο Facebook:
Facebook αξία – Πάτημα Χαλανδρίου – Γέρακας

Πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο για να ενημερωθείτε σχετικά με όλο το Δίκτυο Εκπαιδευτηρίων αξία:
Δίκτυο Εκπαιδευτηρίων

Επιτυχόντες αξία

Δείτε τους Επιτυχόντες του Ομίλου Φροντιστηρίων αξία πατώντας εδώ

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων αξία στο Facebook, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.