Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού στο Δημαρχείο Χολαργού – Κυριακή 11 Μαρτίου

ΕΙΣΑΙ ΜΑΘΗΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟΥ;
ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ;
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΚΑΙ ΤΕΙ;
ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΝΕΟ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ;
ΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ;
Έλα και εσύ στην ημερίδα και ενημερώσου για όσα θέματα σε απασχολούν!

Ο Όμιλος Φροντιστηρίων «αξία» στο πλαίσιο των δράσεων του για το 2018, σας προσκαλεί στην Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού που πραγματοποιεί σε συνεργασία με την Employ, την κορυφαία εταιρεία του είδους.

Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού στο Δημαρχείο Χολαργού - Κυριακή 11 Μαρτίου

Την Κυριακή 11 Μαρτίου και ώρα 10:30, θα βρισκόμαστε στο Αμφιθέατρο του Δημαρχείου Χολαργού!

Θέματα που θα συζητηθούν:
Νέο Εξεταστικό Σύστημα
Πανεπιστήμιο – ΤΕΙ
Επαγγέλματα με Μέλλον
Στρατιωτικές Σχολές

Επαγγέλματα του Μέλλοντος, καινοτόμες ειδικότητες, όλες οι πληροφορίες για το Νέο Εξεταστικό Σύστημα και τις αλλαγές, θέματα συζήτησης για Πανεπιστήμιο & ΤΕΙ, πληροφορίες για τις Στρατιωτικές Σχολές είναι μερικά από τα θέματα που θα συζητηθούν στην Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Μη χάσετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε και να λύσετε όλες σας τις απορίες!

Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Σας περιμένουμε όλους εκεί!

Ημερομηνία Διεξαγωγής:
Κυριακή 11 Μαρτίου 2018, Ώρα: 10:30
Αμφιθέατρο Δημαρχείου Χολαργού «Μίκης Θεοδωράκης»

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τους διοργανωτές της ημερίδας:

Φροντιστήριο «αξία» Παπάγου – Χολαργός: 210-6513783
Φροντιστήριο «αξία» Χολαργός – Αγία Παρασκευή: 210-6537181

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων αξία στο Facebook, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.