Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού την Κυριακή 16/2/2020 στο Πολεμικό Μουσείο

Είσαι μαθητής λυκείου; Σε απασχολούν τα Επαγγέλματα του Μέλλοντος; Θέλεις να ενημερωθείς για τα Πανεπιστήμια; Ποιες είναι οι αλλαγές στο Νέο Λύκειο; Πως πραγματοποιείται η εισαγωγή στις Στρατιωτικές Σχολές;

Την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 10:45, ο Όμιλος Φροντιστηρίων αξία σε συνεργασία με την εταιρεία Συμβούλων Σταδιοδρομίας Employ, την κορυφαία εταιρεία του είδους, θα βρισκόμαστε στο Πολεμικό Μουσείο Αθηνών!

Θέματα που θα συζητηθούν:
Νέο Λύκειο
Πανεπιστήμιο
Επαγγέλματα με Μέλλον
Στρατιωτικές Σχολές

Επαγγέλματα του Μέλλοντος, καινοτόμες ειδικότητες, όλες οι πληροφορίες για το Νέο Λύκειο και τις αλλαγές, θέματα συζήτησης για Πανεπιστήμιο, πληροφορίες για τις Στρατιωτικές Σχολές είναι μερικά από τα θέματα που θα συζητηθούν στην Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Μη χάσετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε και να λύσετε όλες σας τις απορίες!

Η είσοδος είναι ελεύθερη!!

Δηλώστε τώρα συμμετοχή πατώντας εδώ!

Ελάτε και εσείς στην Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού και ενημερωθείτε γρήγορα, άμεσα, και δωρεάν μέσα από:
Παρουσιάσεις σχολών
Ομιλία από τον Δρ. Κωνσταντίνο Κότιο, σύμβουλο Σταδιοδρομίας της εταιρείας Employ
Συνομιλία με τον εισηγητή μετά το τέλος του σεμιναρίου

Ημερομηνία Διεξαγωγής:
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020, Ώρα: 10:45
Πολεμικό Μουσείο Αθηνών
Αμφιθέατρο Πολεμικού Μουσείου (Στάση Μετρό Ευαγγελισμός)

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τους διοργανωτές της ημερίδας:

Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Κέντρο: 210-6849156
Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Κάτω: 210-6857667
Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Τούφα: 210-6810120
Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Πάτημα: 210-6010966
Φροντιστήριο αξία Ψυχικό: 210-6722172

Σας περιμένουμε όλους εκεί!

Δηλώστε τώρα συμμετοχή πατώντας εδώ!

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων αξία στο Facebook, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.