Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού την Κυριακή 24/2 στο Πολεμικό Μουσείο

Είσαι μαθητής λυκείου; Σε απασχολούν τα Επαγγέλματα του Μέλλοντος; Θέλεις να ενημερωθείς για τα Πανεπιστήμια και ΤΕΙ; Ποιες είναι οι αλλαγές στο Νέο Λύκειο; Πως πραγματοποιείται η εισαγωγή στις Στρατιωτικές Σχολές;

Την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 10:45, ο Όμιλος Φροντιστηρίων αξία σε συνεργασία με την εταιρεία Συμβούλων Σταδιοδρομίας Employ, την κορυφαία εταιρεία του είδους, θα βρισκόμαστε στο Πολεμικό Μουσείο Αθηνών!

Θέματα που θα συζητηθούν:
Νέο Λύκειο
Πανεπιστήμιο – ΤΕΙ
Επαγγέλματα με Μέλλον
Στρατιωτικές Σχολές

Επαγγέλματα του Μέλλοντος, καινοτόμες ειδικότητες, όλες οι πληροφορίες για το Νέο Λύκειο και τις αλλαγές, θέματα συζήτησης για Πανεπιστήμιο & ΤΕΙ, πληροφορίες για τις Στρατιωτικές Σχολές είναι μερικά από τα θέματα που θα συζητηθούν στην Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Μη χάσετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε και να λύσετε όλες σας τις απορίες!

Η είσοδος είναι ελεύθερη!!

Ελάτε και εσείς στην Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού και ενημερωθείτε γρήγορα, άμεσα, και δωρεάν μέσα από:
Παρουσιάσεις σχολών
Ομιλία από τον Δρ. Κωνσταντίνο Κότιο, σύμβουλο Σταδιοδρομίας της εταιρείας Employ
Συνομιλία με τον εισηγητή μετά το τέλος του σεμιναρίου

Ημερομηνία Διεξαγωγής:
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019, Ώρα: 10:45
Πολεμικό Μουσείο Αθηνών
Αμφιθέατρο Πολεμικού Μουσείου (Στάση Μετρό Ευαγγελισμός)

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τους διοργανωτές της ημερίδας:

Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Κέντρο: 210-6849156
Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Κάτω: 210-6857667
Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Τούφα: 210-6810120
Φροντιστήριο αξία Χαλάνδρι – Πάτημα: 210-6010966
Φροντιστήριο αξία Ψυχικό: 210-6722172

Σας περιμένουμε όλους εκεί!

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων αξία στο Facebook, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.