Μετεγγραφές 2019: Ανακοίνωση σχολών για την ολοκλήρωση τους

Σας ενημερώνουμε ότι οι γραμματείες σχολών/τμημάτων Πανεπιστημίων ανακοινώνουν λεπτομέρειες σχετικά με τη διαδικασία για την ολοκλήρωση των Μετεγγραφών Φοιτητών 2019.

Οι αιτούμενοι τη μετεγγραφή τους καλούνται να υποβάλλουν τα δικαιολογητικά που αναγράφονται στην ηλεκτρονική αίτηση μετεγγραφής (από την εφαρμογή του Υπουργείου Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων), η οποία συμπεριλαμβάνεται στα δικαιολογητικά.

Συνιστούμε σε όλους τους ενδιαφερόμενους φοιτητές να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις των σχολών/τμημάτων που μετεγγράφονται.

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων «αξία» στο Facebook ή Follow στο Instagram, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.