Θέματα και Απαντήσεις Πανελλαδικών Εξετάσεων 2019

Από τη σελίδα αυτή μπορείτε να πληροφορηθείτε άμεσα για τα Θέματα αλλά και τις απαντήσεις – λύσεις όλων των Πανελλαδικώς Εξεταζόμενων Μαθημάτων 2019, τόσο με το νέο όσο και με το παλιό σύστημα πρόσβασης για τις σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

Θέματα και Απαντήσεις Πανελλαδικών Εξετάσεων 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 2019

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ αξία

ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ – ΟΜΙΛΟΣ αξία

Θέματα και Απαντήσεις Πανελλαδικών 2019

Εδώ θα βρίσκετε τις εκφωνήσεις και τις απαντήσεις στα θέματα όλων των Πανελλαδικώς Εξεταζόμενων Μαθημάτων της Γ’ τάξης του Γενικού Λυκείου καθώς και στα Νέα Ελληνικά και Μαθηματικά της Γ’ τάξης των ΕΠΑ.Λ, από τις 16 Μαϊου. Οι εκφωνήσεις και οι απαντήσεις θα είναι διαθέσιμες όταν οι όροι ΕΚΦ. και ΑΠΑΝΤ. είναι υπογραμμισμένοι.

ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2019

Βιολογία Ο.Π. Θετικών Σπουδών
Βιολογία Γεν. Παιδείας
ΑΠΑΝΤ
ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι σύνδεσμοι μετάβασης (links) ΕΚΦ. και ΑΠΑΝΤ., όταν ενεργοποιούνται, δεξιά από κάθε μάθημα, οδηγούν σε αρχεία PDF που μπορούν να προβληθούν και να εκτυπωθούν μέσω του Acrobat Reader. Εάν δεν τον έχετε ήδη εγκαταστήσει, μπορείτε να τον κατεβάσετε από τον παραπάνω σύνδεσμο μετάβασης.
Εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα στην απευθείας προβολή/εκτύπωση των παρακάτω αρχείων, μπορείτε να κάνετε δεξί κλικ πάνω στο όνομα του αρχείου που σας ενδιαφέρει και να επιλέξετε την εντολή «Αποθήκευση». Με αυτό τον τρόπο θα κατεβάσετε το εν λόγω αρχείο στον υπολογιστή σας, και μετά μπορείτε να το ανοίξετε μέσω του Acrobat Reader.
Το σύνολο του περιεχομένου της ιστοσελίδας που διατίθεται στους επισκέπτες είναι αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας. Αν έχετε παλιό browser και δεν σας εμφανίζονται τα θέματα και οι λύσεις, παρακαλούμε ακολουθήστε αυτόν τον σύνδεσμο.

Δείτε ακόμη τα Θέματα & Απαντήσεις των Πανελλαδικών Εξετάσεων προηγούμενων ετών, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο:

Θέματα & Απαντήσεις Προηγούμενων ετών

Μείνετε συντονισμένοι, κάνοντας like στην σελίδα των Φροντιστηρίων «αξία» στο Facebook ή Follow στο Instagram, για να ενημερώνεστε άμεσα σχετικά με όλα τα εκπαιδευτικά νέα.