Πρόγραμμα Προετοιμασίας Μηχανογραφικού Δελτίου 2024 για μαθητές Γ Λυκείου

ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ 2024

ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΔΥΟ ΣΤΑΔΙΑ

• ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
  • ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΠΡΟΣΧΕΔΙΟΥ Μ.Δ.

Ο Όμιλος Φροντιστηρίων Αξία, σε συνεργασία με το χώρο «ΣυνΈκφραση»,
σας ενημερώνει σχετικά με την δυνατότητα συμμετοχής των υποψηφίων
μαθητών της Γ’ Λυκείου, ΓΕΛ & ΕΠΑΛ, Ομογενών κ.α. σε ένα ολοκληρωμένο πακέτο εξατομικευμένης παρέμβασης μέσω προγραμματισμένων ατομικών
συναντήσεων για την συμπλήρωση μηχανογραφικού δελτίου.

Οι υποψήφιοι/ες με την καθοδήγηση των ων συμβούλων σπουδών, σε ατομικές συναντήσεις κατά τον μήνα Μάρτιο ή Απρίλιο θα επιλύσουν απορίες και θα γνωρίσουν νέες διαδρομές της αγοράς εργασίας του σήμερα αλλά και του αύριο.

Τέλος κατά την περίοδο κατάθεσης των μηχανογραφικών δελτίων τον μήνα Ιούλιο θα ολοκληρώσουν την διαδικασία δημιουργώντας το τελικό προσχέδιο του μηχανογραφικού τους δελτίου. Διαβάστε αναλυτικά, τις πληροφορίες για το περιεχόμενο των συναντήσεων, το χρονοδιάγραμμα, τη δήλωση συμμετοχής, το κόστος και τον τρόπο διεξαγωγής στο φυλλάδιο που επισυνάπτεται.

ℹ️ Δείτε το Αναλυτικό Φυλλάδιο παρακάτω:

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

❗ Για την συμμετοχή σας στο πρόγραμμα συμπλήρωσης μηχανογραφικού δελτίου, είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ η δήλωση συμμετοχής.

Το κόστος της συνολικής διαδικασίας (ατομική συνάντηση προετοιμασίας κατά τον μήνα Μάρτιο ή Απρίλιο και δημιουργία τελικού προσχεδίου μηχανογραφικού δελτίου κατά τον μήνα Ιούλιο) είναι 90€.

Η συνολική εξόφληση πραγματοποιείται στον/στην σύμβουλο στην πρώτη ατομική συνάντηση προετοιμασίας τον μήνα Μάρτιο ή Απρίλιο.

Οι ατομικές συνεδρίες θα πραδγματοποιηθούν σε προκαθορισμένα ραντεβού στον χώρο των Φροντιστηρίων αξία & διαδικτυακά για τους μαθητές του φροντιστηρίου e-αξία.

Για την δήλωση συμμετοχής επικοινωνήστε με την γραμματεία του φροντιστηρίου σας.

✏️ Παρακαλούμε δηλώστε εγκαίρως τη συμμετοχή σας, διότι οι ατομικές συναντήσεις των υποψηφίων με τους εξιδεικευμένους συμβούλους ΕΠ, θα πραγματοποιηθούν κατά τους μήνες Μάρτιο ή Απρίλιο.

☎️ Χαλάνδρι Κάτω Τηλ. 210-6857667
☎️ Χαλάνδρι Κέντρο Τηλ. 210-6849156